FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
2004 / 2005
2003 / 2004
2002 / 2003
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentá?e
 utkání
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2022
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2002/2003 - Statistika
tabulka produktivity 2.prask ligy divize A + vsledky utkn v sezn 2002/2003

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - podzim / jaro

vsledky zpas 2.prask ligy divize A - podzim 2002/2003

PROVYSPLABOUTATMERBUBSPOFUTOVOVET
 PRO1:32:02:18:12:15:310:14:37:27:3
 VYS3:18:25:33:35:29:29:26:35:25:2
 PLA0:22:812:64:51:90:38:34:117:54:3
 BOU1:23:56:122:68:37:52:03:28:20:0
 TAT1:83:35:46:22:13:213:03:52:50:2
 MER1:22:59:13:81:23:57:27:510:06:5
 BUB3:52:93:05:72:35:311:02:52:42:0
 SPO1:102:93:80:20:132:70:110:124:23:4
 FUT3:43:611:42:35:35:75:212:06:16:1
 OVO2:52:75:72:85:20:104:22:41:65:3
 VET3:72:53:40:02:05:60:24:31:63:5

vsledky zpas 2.prask ligy divize A - jaro 2002/2003

PROVYSPLABOUTATMERBUBSPOFUTOVOVET
 PRO4:38:46:13:11:34:26:13:42:47:1
 VYS3:46:42:310:14:34:08:10:54:59:3
 PLA4:84:61:32:103:61:83:22:43:54:7
 BOU1:63:23:10:53:35:45:10:58:36:4
 TAT1:31:1010:25:04:41:54:25:55:53:4
 MER3:13:46:33:34:40:43:11:64:33:3
 BUB2:40:48:14:55:14:012:23:44:24:2
 SPO1:61:82:31:52:41:32:121:91:165:1
 FUT4:35:04:25:05:56:14:39:12:27:2
 OVO4:25:45:33:85:53:42:416:12:26:4
 VET1:73:97:44:64:33:32:41:52:74:6

tabulka produktivity 2.prask ligy divize A v sezon 2002/2003 - konen statistika

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Petr afVYS19231740
  2. Petr VeselPRO19221537
  3. Milan ReljiPRO20171734
  4. Michal CiknekMER1925631
  5. Petr BuderaOVO17211031
  6. Michal BillPRO1918624
  7. Tom VotrubecMER2015823
  8. Marek WeinlichBUB1315823
  9. Rudolf MullerBOU1614923
 10. Jaromr CenklBUB16121123
 11. Martin SupVYS815722
 12. Radek evelaPRO20121022
 13. Ale NavrtilVYS2012921
 14. Luk KoubaMER2051621
 15. Oleg BlakoLAS1711920
 16. Ji FialaBUB1712618
 17. Ji vejdaLAS1410818
 18. Filip ChytrBOU1510818
 19. Petr kramovskFUT712517
 20. Vclav PrajsBUB1712517
 21. Pavel KudrnovskLAS1811617
 22. Miroslav Houvička MER209817
 23. Ji atopletTAT48917
 24. Vlastimil DdekBUB157916
 25. Radek GromanVET1812315
 26. Vojtch edivOVO1611415
 27. Petr vancarVET2011415
 28. Ji ZumrTAT208715
 29. Matj QuardaVYS119514
 30. Ji VajbarVYS149514

Nahoru
    home | odkazy | kontakt