FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
2004 / 2005
2003 / 2004
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentá?e
 utkání
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2022
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2003/2004 - Statistika
tabulka produktivity 2.prask ligy divize A + vsledky utkn v sezn 2003/2004

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - podzim / jaro


vsledky zpas 2.prask ligy divize A - podzim 2003/2004

 KINFUTCHOLISPROMERHORSUCDRTKONRAP
 KIN 3:23:63:53:62:93:15:26:54:75:0
 FUT2:3 3:76:74:36:58:02:219:22:27:3
 CHO6:37:3 6:39:22:57:64:69:15:34:4
 LIS5:37:63:6 6:40:35:33:16:28:13:6
 PRO6:33:42:94:6 1:83:33:71:35:21:6
 MER9:25:65:23:08:1 11:26:54:16:513:3
 HOR1:30:86:73:53:32:11 4:35:04:64:2
 SUC2:52:26:41:37:35:63:4 5:03:612:3
 DRT5:62:191:92:63:11:40:50:5 1:51:6
 KON7:42:23:51:82:55:66:46:35:1 5:2
 RAP0:53:74:46:36:13:132:43:126:12:5 

vsledky zpas 2.prask ligy divize A - jaro 2003/2004

 KINFUTCHOLISPROMERHORSUCDRTKONRAP
 KIN 3:52:56:43:11:67:11:310:10:44:1
 FUT5:3 3:55:211:40:51:34:79:29:514:0
 CHO5:25:3 9:13:05:15:42:29:13:25:1
 LIS4:62:51:9 5:54:63:65:512:23:17:5
 PRO1:34:110:35:5 3:52:42:59:23:95:5
 MER6:15:01:56:45:3 6:21:59:27:012:3
 HOR1:73:14:56:34:22:6 3:1013:14:37:0
 SUC3:17:42:25:55:25:110:3 18:15:28:1
 DRT1:102:91:92:122:92:91:131:18 2:62:16
 KON4:05:92:31:39:30:73:42:56:2 8:9
 RAP1:40:141:55:75:53:120:71:816:29:8 

tabulka produktivity 2.prask ligy divize A v sezon 2003/2004 - statistika

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Michal CiknekMER20322254
  2. Tom VotrubecMER20371451
  3. Tom MitrovskSUC19311041
  4. Michal KadlecEMC20231740
  5. Tom UglajKON20191837
  6. Marek NeradSUC19172037
  7. Ondej MikulekLIS16251136
  8. Jan KadlecEMC20152035
  9. Jan BnaKIN19241034
 10. Martin SvrekLIS2023932
 11. Marcel PeprnREV14201232
 12. Radek SkoraHOR1826430
 13. tpn FolberSUC19161329
 14. Jan KristmanMER18101626
 15. Tom KnekKON18151025
 16. Miroslav MedalKIN18141125
 17. Roman PfeiferSUC19141024
 18. Ondej PopelkaEMC1815823
 19. Petr BenediktHOR1815823
 20. Milan BalounLIS18121123
 21. Milan BachanFUT614822
 22. Daniel KubtFUT14121022
 23. Radim KotlabaKON1616521
 24. Ale BlekHOR1781321
 25. Vladimr KusbachREV17101020
 26. Pavel BroREV1610919
 27. Martin amonilREV1910919
 28. Ondej HankaLIS1881119
 29. Martin ChudobaMER2071219
 30. Radek evelaPRO1211718

Nahoru
    home | odkazy | kontakt