FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
2004 / 2005
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentá?e
 utkání
 v??dky
 ?nky
 B - t??a>
2003 / 2004
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2018
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2004/2005 - Statistika
tabulka produktivity 1.prask ligy divize + vsledky utkn v sezn 2004/2005

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - podzim / jaro

vsledky zpas 1.prask ligy - podzim 2004/2005

CHOFBSUCPROBANMERPOHAGCPANBOUTORBUB
 CHO4:78:68:23:37:46:12:33:214:56:64:1
 FB7:43:54:51:32:103:41:92:52:20:95:0
 SUC6:85:31:02:42:53:44:33:117:42:32:0
 PRO2:85:40:13:15:37:52:36:36:02:15:0
 BAN3:33:14:21:34:75:63:33:04:33:35:4
 MER4:710:25:23:57:45:54:63:32:74:48:1
 POH1:64:34:35:76:55:51:143:34:44:22:0
 AGC3:29:13:43:23:36:414:15:55:77:25:4
 PAN2:35:211:33:60:33:33:35:53:22:56:1
 BOU5:142:24:70:63:47:24:47:52:34:65:4
 TOR6:69:03:21:23:34:42:42:75:26:46:5
 BUB1:40:50:20:54:51:80:24:51:64:55:6

vsledky zpas 1.prask ligy - jaro 2004/2005

CHOFBSUCPROBANMERPOHAGCPANBOUTORBUB
 CHO7:25:31:31:54:43:32:38:31:17:212:1
 FB2:76:43:01:43:51:24:42:24:44:32:8
 SUC3:54:65:35:33:94:25:74:24:72:52:3
 PRO3:10:33:53:63:86:13:25:23:27:07:0
 BAN5:14:13:56:31:47:52:93:13:56:83:3
 MER4:45:39:38:34:17:17:67:29:46:16:0
 POH3:32:12:41:65:71:72:83:74:44:15:6
 AGC3:24:47:52:39:26:78:26:23:32:27:4
 PAN3:82:22:42:51:32:77:32:64:92:42:4
 BOU1:14:47:42:35:34:94:43:39:45:94:2
 TOR2:73:45:20:78:61:61:42:24:29:54:4
 BUB1:128:23:20:73:30:66:54:74:22:44:4

tabulka produktivity 1.prask ligy v sezon 2004/2005 - statistika

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Ciknek MichalMER22312051
  2. Pfingstner PavelBOU21311344
  3. Kadlec JanEMC22142640
  4. Uher PavelEMC22231639
  5. Kadlec MichalEMC22281038
  6. Mitrovsk TomSUC2133336
  7. Votrubec TomMER22251035
  8. Novotn VtAGC18231235
  9. Novotn VojtchAGC21211334
 10. Zvada JanBOU18181533
 11. Mertl MichalTOR2272431
 12. Gichsel RadekBAN22171330
 13. Lak ZdenkAGC22101929
 14. Novk JiBAN22161228
 15. Pavlk RadimPOH1720626
 16. Weinlich MarekBUB1818725
 17. Kouba LukMER2291524
 18. Gjuri TomAGC2214923
 19. Svrek MartinPRO2215722
 20. Babk MartinSUC19101222
 21. Tma RomanBAN22111022
 22. Popelka OndejEMC2091221
 23. Vesel LukBOU2191221
 24. Teslk LukMER1814620
 25. Dostl MiroslavPOH2013720
 26. Drbala RadekPAN1712820
 27. Houvika MiroslavMER2271320
 28. Abt tpnAGC2061420
 29. Prochzka LuboBAN2212719
 30. Hoek OndejPRO2212618

Nahoru
    home | odkazy | kontakt