FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentá?e
 utkání
 v??dky
 ?nky
 B - t??a>
2004 / 2005
2003 / 2004
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2022
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2005/2006 - Statistika
tabulka produktivity 3.ligy mu divize I + vsledky utkn v sezn 2005/2006

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - podzim / jaro

vsledky zpas 1.prask ligy - podzim 2005/2006

SPAKADFBSAGCLITCHOBUHSTOKRAPOTMERKRCFUT
 SPA2:50:25:28:43:38:54:64:11:26:55:04:3
 KAD5:22:25:28:72:25:36:24:44:98:310:12:3
 FBS2:02:26:43:42:310:310:62:62:85:42:35:20
 AGC2:52:54:68:85:62:71:43:114:66:86:67:4
 LIT4:87:84:38:86:45:30:24:35:34:512:39:5
 CHO3:32:23:26:54:63:32:25:62:21:16:13:7
 BUH5:83:53:107:23:53:32:101:45:116:33:14:9
 STO6:42:66:104:12:02:210:27:25:27:67:69:4
 KRA1:44:46:211:33:46:54:12:74:66:73:410:3
 POT2:19:48:26:43:52:211:52:56:46:26:65:4
 MER5:63:84:58:65:41:13:66:77:62:64:42:13
 KRC0:51:103:26:63:121:61:36:74:36:64:44:7
 FUT3:43:220:54:75:97:39:44:93:104:513:27:4

vsledky zpas 3.ligy mu divize I - jaro 2005/2006

SPAKADFBSAGCLITCHOBUHSTOKRAPOTMERKRCFUT
 SPA1:75:25:32:118:36:44:73:58:68:83:01:6
 KAD7:14:76:44:37:13:77:25:28:610:313:36:6
 FBS2:57:43:34:54:35:32:312:55:412:48:35:7
 AGC3:54:63:35:51:34:44:46:68:114:57:510:6
 LIT11:23:45:45:53:46:56:29:93:66:711:43:6
 CHO3:81:73:43:14:31:36:56:52:13:63:26:10
 BUH4:67:33:54:45:63:13:35:73:78:45:65:7
 STO7:42:73:24:42:65:63:34:84:511:75:41:3
 KRA5:32:55:126:69:95:67:58:45:93:19:23:3
 POT6:86:84:511:86:31:27:35:49:52:75:51:4
 MER8:83:104:125:47:66:34:87:111:37:27:69:8
 KRC0:33:133:85:74:112:36:54:52:95:56:76:8
 FUT6:16:67:56:106:310:67:53:13:34:18:98:6

tabulka produktivity 3. ligy mu divize I 2005/2006 - statistika

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Leipner TomPOT20282250
  2. Bartek LukLIT24262450
  3. Ciknek MichalMER23251944
  4. Vlek PetrPOT22271643
  5. Mare VojtchSTO24271643
  6. Burian VlastimilKAD24251742
  7. Jirsek PetrBUH22202242
  8. olta JakubBUH24231336
  9. Lak ZdenkAGC24231235
 10. Karban ZdenkLIT16181735
 11. Zahalka JanFUT12231134
 12. Faldus RomanKAD22211334
 13. Folber VladimrKRC22201232
 14. Novotn VojtchAGC15141832
 15. Pokorn TomTBC18201030
 16. Bal VladimrSTO21201030
 17. Votrubec TomMER24181230
 18. Fier PetrMER2321829
 19. Weiss MartinKAD23131629
 20. Habada PavelPOT2019928
 21. Hrdlika JanLIT24151227
 22. Burmaz DenisLIT18121527
 23. Gjuri tpnAGC2422426
 24. Krippner PavelKAD2419726
 25. Koubk VclavSTO18161026
 26. Peca OndejSTO24161026
 27. Krlek JarmilKRC20121426
 28. Plech OndejFB1718725
 29. Kubus RichardFUT1716925
 30. Bachan MilanTBC2016925

Nahoru
    home | odkazy | kontakt