FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentá?e
 utkání
 v??dky
 ?nky
 B - t??a>
2006 / 2007
2005 / 2006
2004 / 2005
2003 / 2004
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2022
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2007/2008 - Statistika
tabulka produktivity 2.ligy divize II + vsledky utkn v sezn 2007/2008

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - podzim / jaro

vsledky zpas 2. ligy divize II - podzim 2007/2008

FBSCHOTIPNYMVORMERKUTCSKTATBARORK
 FBS2:87:23:20:35:66:44:72:85:23:8
 CHO8:25:28:34:86:68:56:42:21:32:3
 TIP2:72:53:17:66:57:51:45:84:13:6
 NYM2:33:81:32:17:63:32:45:76:54:2
 VOR3:08:46:71:25:11:11:86:43:82:2
 MER6:56:65:66:71:54:32:103:64:13:5
 KUT4:65:85:73:31:13:43:77:72:81:10
 CSK7:44:64:14:28:110:27:35:39:65:4
 TAT8:22:28:57:54:66:37:73:59:35:1
 BAR2:53:11:45:68:31:48:26:93:95:3
 ORK8:33:26:32:42:25:310:14:51:53:5

vsledky zpas 2. ligy divize II - jaro 2007/2008

FBSCHOTIPNYMVORMERKUTCSKTATBARORK
 FBS13:55:32:64:38:31:53:41:35:65:2
 CHO5:134:48:38:76:64:62:52:67:43:5
 TIP3:54:47:23:14:63:35:95:62:43:2
 NYM6:23:82:74:68:55:54:92:44:46:3
 VOR3:47:81:36:48:77:12:72:48:94:5
 MER3:86:66:45:87:82:62:32:36:104:4
 KUT5:16:43:35:51:76:21:87:72:50:5
 CSK4:35:29:59:47:23:28:15:39:73:2
 TAT3:16:26:54:24:23:27:73:55:42:7
 BAR6:54:74:24:49:810:65:27:94:56:1
 ORK2:55:32:33:65:44:45:02:37:21:6

tabulka produktivity 2. ligy divize II v sezon 2007/2008 - statistika

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Petrela RomanCSK20342256
  2. Walter FilipCSK20232043
  3. Horek TomCHO2028836
  4. atoplet JiCSK18161935
  5. dek JurajTAT20132134
  6. Hork LukTAT17221032
  7. Hlavek MichalNYM18141630
  8. Hsek PetrCHO20131730
  9. Ciknek MichalMER18181129
 10. imek JiCHO1819827
 11. Vojtek JurajBAR20151126
 12. Kubek RadimORK18111526
 13. Fier PetrMER1818725
 14. Votrubec TomMER17141125
 15. Matjka JanVOR18111425
 16. Mikovsk MartinORK2015924
 17. Hanzlk MiroslavTAT15131124
 18. imek VclavBAR10121224
 19. Pokorn TomTIP1817623
 20. Svrek MartinFB1615823
 21. Barto TomORK1814923
 22. Hark JanFB1913821
 23. Sejk MartinCSK16101121
 24. Zajc LukTIP2071421
 25. Elika PetrNYM1812820
 26. Krsl JanBAR2012719
 27. ust VojtchTAT1611819
 28. Herman PetrVOR1991019
 29. Jon DanielCHO1871219
 30. Kuel JanKUT1810818

Nahoru
    home | odkazy | kontakt