FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentá?e
 utkání
 v??dky
 ?nky
 B - t??a>
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
2004 / 2005
2003 / 2004
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2018
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2008/2009 - Statistika
tabulka produktivity 3. ligy mu divize III + vsledky utkn v sezn 2008/2009

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - 1. kolo / 2. kolo / 3. kolo

vsledky zpas 3. ligy mu divize III 2008/2009 - 1. kolo

FBIFBTIPATHKLAMERPOHFUTBUH
 FBI4:65:113:43:36:46:011:96:3
 FB6:45:83:53:36:66:23:99:4
 TIP11:58:51:46:65:55:61:92:5
 ATH4:35:34:13:36:38:01:39:3
 KLA3:33:36:63:35:54:51:46:2
 MER4:66:65:53:65:59:85:67:3
 POH0:62:66:50:85:48:91:98:6
 FUT9:119:39:13:14:16:59:18:3
 BUH3:64:95:23:92:63:76:83:8

vsledky zpas 3. ligy mu divize III 2008/2009 - 2. kolo

FBIFBTIPATHKLAMERPOHFUTBUH
 FBI7:46:84:88:83:22:48:35:3
 FB4:74:25:26:35:43:34:26:3
 TIP8:62:46:36:25:96:25:96:4
 ATH8:42:53:63:64:17:42:66:8
 KLA8:83:62:66:36:56:43:73:5
 MER2:34:59:51:45:612:43:45:4
 POH4:23:32:64:74:64:122:110:5
 FUT3:82:49:56:27:34:311:23:4
 BUH3:53:64:68:65:34:55:04:3

vsledky zpas 3. ligy mu divize III 2008/2009 - 3. kolo

FBIFBTIPATHKLAMERPOHFUTBUH
 FBI10:43:54:38:65:58:24:49:7
 FB4:106:42:34:28:92:63:27:5
 TIP5:34:66:113:35:713:25:55:5
 ATH3:43:211:63:46:52:32:58:6
 KLA6:82:43:34:310:62:54:117:2
 MER5:59:87:55:66:107:59:79:3
 POH2:86:22:133:25:25:76:72:10
 FUT4:42:35:55:211:47:97:65:3
 BUH7:95:75:56:82:73:910:23:5

tabulka produktivity 3. ligy mu divize III v sezon 2008/2009

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Michal CiknekMER24422870
  2. Tom PokornTIP17282149
  3. Jaroslav PokornTIP19301747
  4. Ondej PlechFB20301040
  5. Tom BalcarFBI22211839
  6. Marek BroschFB16132437
  7. Tom VotrubecMER21231336
  8. Jan PaulusATH24171835
  9. Petr FierMER2225934
 10. David JirsekFBI2324933
 11. Jan BrabecFBI24201232
 12. Martin OlivaFBI24191332
 13. Jakub oltaBUH22191332
 14. Jan RambousekTIP18112130
 15. Jan FenckATH22181129
 16. David KropekPOH22161329
 17. Ji BehFBI24111829
 18. Tom ProekTIP1820828
 19. Michael TrkaTIP20181028
 20. Jan PernkFUT18121628
 21. Pavel BoreckATH23161026
 22. Martin PeekMER22101626
 23. Tom PytlATH22141125
 24. Martin ChudobaMER22111425
 25. Bohuslav NovkATH2415924
 26. Ondej KocinBUH1815823
 27. Jakub JonBUH2491423
 28. Radek evelaFBI2213922
 29. Michal JelnekBUH2414721
 30. Tom ZichaBUH1981321

Nahoru
    home | odkazy | kontakt