FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
2004 / 2005
2003 / 2004
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2018
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2012/2013 - Statistika
tabulka produktivity 3.ligy divize III + vsledky utkn v sezn 2012/2013

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - podzim / jaro

vsledky zpas 3. ligy divize III - podzim 2012/2013

KLAKINTBCKOBATHMERPIEKOTATHORBERBUHFB
 KLA3:20:47:34:47:92:54:53:46:56:14:28:3
 KIN2:32:310:26:51:52:33:37:111:45:65:44:4
 TBC4:03:27:24:57:32:34:43:55:20:54:13:2
 KOB3:72:102:75:54:83:132:23:54:44:105:25:5
 ATH4:45:65:45:54:61:44:62:45:55:16:50:1
 MER9:75:13:78:46:43:43:36:24:26:113:11:1
 PI5:23:23:213:34:14:33:42:39:211:57:36:4
 EKO5:43:34:42:26:43:34:33:01:31:17:24:4
 TAT4:31:75:35:34:22:63:20:36:34:23:45:4
 HOR5:64:112:54:45:52:42:93:13:65:20:45:4
 BER1:66:55:010:41:51:65:111:12:42:53:63:6
 BUH2:44:51:42:55:61:133:72:74:34:06:32:6
 FB3:84:42:35:51:01:14:64:44:54:56:36:2

vsledky zpas - jaro 2012/2013

KLAKINTBCKOBATHMERPIEKOTATHORBERBUHFB
 KLA3:62:20:57:33:72:73:14:38:45:86:75:3
 KIN6:38:37:36:54:31:33:55:97:36:52:13:5
 TBC2:23:85:53:54:85:02:55:25:13:17:52:4
 KOB5:03:75:55:73:31:73:35:41:84:64:75:1
 ATH3:75:65:37:53:51:22:57:46:04:25:46:3
 MER7:33:48:43:35:34:65:08:07:35:29:24:4
 PI7:23:10:57:12:16:43:27:38:34:55:12:2
 EKO1:35:35:23:35:20:52:33:35:46:27:21:3
 TAT3:49:52:54:54:70:83:73:37:39:1110:43:4
 HOR4:83:71:58:10:63:73:84:53:78:43:11:3
 BER8:55:61:36:42:42:55:42:611:94:84:72:5
 BUH7:61:25:77:44:52:91:52:74:101:37:43:4
 FB3:55:34:21:53:64:42:23:14:33:15:24:3

tabulka produktivity v sezon 2012/2013 - statistika

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Martin CzeczinkarPI24392766
  2. Michal CiknekMER24341448
  3. Michal SoukupPI24153247
  4. Petr FierMER24301242
  5. Tom JaneekKIN16241438
  6. Ervn LandauerPRI22211738
  7. Jan RambousekBER21142438
  8. Jakub HumlBER24231235
  9. Martin KrlTBC22211435
  10. Tom VotrubecMER24142135
  11. Martin BrodkEKO22191332
  12. Jan FenckATH14201131
  13. Jakub MudraKIN22161430
  14. Marek DvokKIN19191029
  15. Michal ToovskTBC20131427
  16. Ondej KoKOB14161026
  17. Tom PodskalskHOR22121325
  18. Ondej SvobodaKIN2091625
  19. Jan imonBER1919524
  20. Bohuslav NovkATH20111324
  21. Radek DvokEKO1815823
  22. Jan HlouekHOR24101323
  23. Milo PoivilTAT2315722
  24. Filip FilipoviTAT1681422
  25. Michal PnekHOR2212921
  26. Jakub oltaBUH1912921
  27. Ondej KozkKIN1681321
  28. Karel MertlBER1771421
  29. Maty BlekFB2016420
  30. Daniel MasopustBER1814620

Nahoru
    home | odkazy | kontakt