FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentá?e
 utkání
 v??dky
 ?nky
 B - t??a>
2004 / 2005
2003 / 2004
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2022
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

POSLEDN TURNAJ
26.kolo
SK B.U.H. Praha FBC Merkur Praha 8:4
DDM Stod TJ Sokol Praha Kr 5:4
LFP Litomice Akcent Sparta Praha B 11:2
FBC DDM SK ANUS Kada FBC Potpi Stochov 8:6
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr TJ Mentos Chodov B 5:6
AGC Mal Strana Craken team SSK Future 10:6
25.kolo
FBC Merkur Praha FB EXEL Bohemians B 4:12
SK B.U.H. Praha DDM Stod 3:3
FB EXEL Bohemians B TJ Sokol Praha Kr 8:3
Akcent Sparta Praha B FBC Potpi Stochov 8:6
LFP Litomice FBC DDM SK ANUS Kada 3:4
TJ Mentos Chodov B Craken team SSK Future 6:10

24.kolo
FBC Merkur Praha DDM Stod 7:11
Akcent Sparta Praha B TJ Mentos Chodov B 8:3
LFP Litomice AGC Mal Strana 5:5
FB EXEL Bohemians B SK B.U.H. Praha 5:3
Craken team SSK Future FBC DDM SK ANUS Kada 6:6
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr TJ Sokol Praha Kr 9:2
23.kolo
Akcent Sparta Praha B DDM Stod 4:7
FBC Merkur Praha TJ Mentos Chodov B 6:3
SK B.U.H. Praha LFP Litomice 5:6
AGC Mal Strana FB EXEL Bohemians B 3:3
FBC DDM SK ANUS Kada Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 5:2
TJ Sokol Praha Kr Craken team SSK Future 6:8

22.kolo
FBC DDM SK ANUS Kada FBC Merkur Praha 10:3
TJ Sokol Praha Kr LFP Litomice 4:11
Akcent Sparta Praha B Craken team SSK Future 1:6
FBC Potpi Stochov FB EXEL Bohemians B 4:5
DDM Stod AGC Mal Strana 4:4
TJ Mentos Chodov B Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 5:6
21.kolo
LFP Litomice FBC Merkur Praha 6:7
FBC DDM SK ANUS Kada TJ Sokol Praha Kr 13:3
Craken team SSK Future FBC Potpi Stochov 4:1
Akcent Sparta Praha B FB EXEL Bohemians B 0:2
AGC Mal Strana Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 3:11
DDM Stod TJ Mentos Chodov B 5:6

20.kolo
FBC Potpi Stochov Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 9:5
AGC Mal Strana FBC DDM SK ANUS Kada 4:6
SK B.U.H. Praha TJ Mentos Chodov B 3:1
TJ Sokol Praha Kr Akcent Sparta Praha B 0:3
FB EXEL Bohemians B Craken team SSK Future 5:7
DDM Stod LFP Litomice 2:6
19.kolo
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr FBC DDM SK ANUS Kada 4:4
FBC Potpi Stochov AGC Mal Strana 11:8
TJ Mentos Chodov B Akcent Sparta Praha B 3:3
SK B.U.H. Praha TJ Sokol Praha Kr 5:6
DDm Stod Craken team SSK Future 1:3
FB EXEL Bohemians B FP Litomice 4:5

18.kolo
AGC Mal Strana SK B.U.H. Praha 4:4
FBC Potpi Stochov Akcent Sparta Praha B 2:1
AGC Mal Strana TJ Mentos Chodov B 1:3
TJ Sokol Praha Kr DDM Stod 6:7
LFP Litomice Craken team SSK Future 3:6
FB EXEL Bohemians B Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 12:5
17.kolo
SK B.U.H. Praha Akcent Sparta Praha B 4:6
TJ Mentos Chodov B FBC Potpi Stochov 2:1
DDM Stod FBC Merkur Praha 7:6
TJ Sokol Praha Kr FBC Merkur Praha 6:7
Craken team SSK Future FB EXEL Bohemians B 20:5
LFP Litomice Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 9:9

16.kolo
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr LFP Litomice 3:4
Craken team SSK Future FBC Merkur Praha 13:2
TJ Mentos Chodov B FB EXEL Bohemians B 3:2
Akcent Sparta Praha B SK B.U.H. Praha 8:5
FBC DDM SK ANUS Kada DDM Stod 7:2
AGC Mal Strana FBC Potpi Stochov 4:6
15.kolo
FBC Merkur Praha LFP Litomice 5:4
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr Craken team SSK Future 3:3
FB EXEL Bohemians B Akcent Sparta Praha B 2:5
TJ Mentos Chodov B SK B.U.H. Praha 3:3
FBC Potpi Stochov DDM Stod 5:4
FBC DDM SK ANUS Kada AGC Mal Strana 5:2

14.kolo
SK B.U.H. Praha Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 5:7
AGC Mal Strana TJ Sokol Praha Kr 7:5
DDM Stod FBC DDM SK ANUS Kada 2:6
FBC Merkur Praha Craken team SSK Future 9:8
LFP Litomice FBC Potpi Stochov 3:6
FB EXEL Bohemians B TJ Mentos Chodov B 4:3
13.kolo
TJ Sokol Praha Kr Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 4:3
SK B.U.H. Praha AGC Mal Strana 7:2
FBC DDM SK ANUS Kada TJ Mentos Chodov B 2:2
FB EXEL Bohemians B DDM Stod 2:3
Craken team SSK Future LFP Litomice 5:9
FBC Merkur Praha FBC Potpi Stochov 7:2

12.kolo
Craken team SSK Future SK B.U.H. Praha 7:5
TJ Sokol Praha Kr FBC Potpi Stochov 5:5
Akcent Sparta Praha B LFP Litomice 8:4
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr DDM Stod 8:4
TJ Mentos Chodov B FBC DDM SK ANUS Kada 1:7
AGC Mal Strana FBC Merkur Praha 4:5
11.kolo
FBC Potpi Stochov SK B.U.H. Praha 7:3
Craken team SSK Future TJ Sokol Praha Kr 7:4
LFP Litomice DDM Stod 0:2
Akcent Sparta Praha B Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 3:5
FBC Merkur Praha FBC DDM SK ANUS Kada 3:8
TJ Mentos Chodov B AGC Mal Strana 6:5

10.kolo
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr FB EXEL Bohemians B 6:2
FBC DDM SK ANUS Kada SK B.U.H. Praha 3:7
FBC Potpi Stochov TJ Mentos Chodov B 2:2
LFP Litomice TJ Sokol Praha Kr 12:3
FBC Merkur Praha Akcent Sparta Praha B 8:8
Craken team SSK Future AGC Mal Strana 4:7
9.kolo
FB EXEL Bohemians B FBC DDM SK ANUS Kada 7:4
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr SK B.U.H. Praha 4:1
TJ Mentos Chodov B LFP Litomice 4:3
FBC Potpi Stochov TJ Sokol Praha Kr 6:6
Craken team SSK Future Akcent Sparta Praha B 3:4
FBC Merkur Praha AGC Mal Strana 8:6

8.kolo
FB EXEL Bohemians B FBC Potpi Stochov 2:8
FBC Merkur Praha Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 1:3
DDM Stod SK B.U.H. Praha 10:2
Craken team SSK Future TJ Mentos Chodov B 7:3
TJ Sokol Praha Kr FBC DDM SK ANUS Kada 1:10
AGC Mal Strana Akcent Sparta Praha B 3:5
7.kolo
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr FBC Potpi Stochov 4:6
FB EXEL Bohemians B FBC Merkur Praha 5:4
SK B.U.H. Praha Craken team SSK Future 4:9
TJ Mentos Chodov B DDM Stod 2:2
TJ Sokol Praha Kr AGC Mal Strana 6:6
FBC DDM SK ANUS Kada Akcent Sparta Praha B 7:1

6.kolo
TJ Mentos Chodov B TJ Sokol Praha Kr 3:2
Akcent Sparta Praha B FBC Merkur Praha 6:5
SK B.U.H. Praha FBC DDM SK ANUS Kada 3:5
FBC Potpi Stochov Craken team SSK Future 5:4
AGC Mal Strana LFP Litomice 8:8
DDM Stod FB EXEL Bohemians B 6:10
5.kolo
Akcent Sparta Praha B TJ Sokol Praha Kr 5:0
TJ Mentos Chodov B FBC Merkur Praha 1:1
FBC DDM SK ANUS Kada Craken team SSK Future 2:3
SK B.U.H. Praha FBC Potpi Stochov 5:11
LFP Litomice FB EXEL Bohemians B 4:3
AGC Mal Strana DDM Stod 1:4

4.kolo
Craken team SSK Future Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 3:10
DDM Stod Akcent Sparta Praha B 6:4
FBC Merkur Praha TJ Sokol Praha Kr 4:4
SK B.U.H. Praha FB EXEL Bohemians B 3:10
FBC Potpi Stochov FBC DDM SK ANUS Kada 9:4
3.kolo
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr Akcent Sparta Praha B 1:4
Craken team SSK Future DDM Stod 4:9
FBC Merkur Praha SK B.U.H. Praha 3:6
TJ Sokol Praha Kr FB EXEL Bohemians B 3:2
FBC DDM SK ANUS Kada LFP Litomice 8:7
FBC Potpi Stochov LFP Litomice 3:5

2.kolo
DDM Stod FBC Potpi Stochov 5:2
Tipsport T.B.C. Krlv Dvr FBC Merkur Praha 6:7
LFP Litomice SK B.U.H. Praha 5:3
TJ Sokol Praha Kr TJ JM Chodov B 1:6
Akcent Sparta Praha B AGC Mal Strana 5:2
FBC DDM SK ANUS Kada FB EXEL Bohemians B 2:2
1.kolo
FBC Potpi Stochov FBC Merkur Praha 6:2
DDM Stod Tipsport T.B.C. Krlv Dvr 7:2
TJ Sokol Praha Kr SK B.U.H. Praha 1:3
LFP Litomice TJ JM Chodov B 6:4
FB EXEL Bohemians B AGC Mal Strana 7:5
Akcent Sparta Praha B FBC DDM SK ANUS Kada 2:5
    home | odkazy | kontakt