30:101

-71

7

10. turnaj

Posledn turnaj si kluci zahrli sami bez kovch posil a zaznamenali dv prohry a podtrhli tak sestup. V prvnm zpase ale hrli vyrovnan duel s AGC a dokonce vedli po pkn stele Pavla Klemery 1-0. Jene soupe jet v prvn tetin vyrovnal a celkem po zsluze nakonec vyhrl. Nae dal ance toti zstaly nevyuity. Ve druhm utkn pak nemli kluci nejmen anci a druh tm tabulky Emco Cholerics je rozsekal 13-2. Jedin dva nae spchy zaznamenal Filip Murek, kter jako jeden z mla snesl parametry tohoto utkn. Ale i tak jeho dv branky jen zmrnily nejvt debakl v historii B-tmu.

FBC Merkur Praha B : AGC Mal Strana B 1:4 ( 1:1,0:2,0:1 )
branky: Klemera ( Murek F. )
brank: Murek L.

FBC Merkur Praha B : Emco Cholerics 2:13 ( 0:5,2:3,0:5 )
branky: Murek F. ( Bokr ), Murek F. ( apek )
brank: Kidles

9. turnaj

Prvn zpas a protrpn vhra nad Horomicemi, druh duel hrza a ds a prohra s posledn Pbram.

FBC Merkur Praha B : TBC Horomice 4:3 ( 2:2,1:1,1:0 )
branky: Ciknek ( Dvok K. ), Murek F. ( Bokr ), Ciknek ( Hrub ), Ciknek ( Dvok K. )

FBC Merkur Praha B : FBC United Pbram 1:4 ( 1:1,0:1,0:2 )
branky: Dvok K. ( --- )

8. turnaj

Na dal soutn utkn vyjelo nae bko a do Pbramy a hned ho ekal druh tm tabulky TJ Sokol Vrovice. Vzhledem k tomu, e to v tento den byl pro ns jedin zpas, dal se oekvat tu odpor a ne ve vychzkovm tempu projet prvn tetina. To co jsme toti pedvedli bhem prvnch patncti minut byla jednodue ostuda a vprask 0-6 toho byl jasnm dokladem. koda prospanho vodnho djstv, po zbytek zpasu jsme ji byli dstojnjm protivnkem, i kdy Sokol vdom si stavu znan a zjevn polevil a to hlavn smrem do toku. Tak i tak jsme nakonec dostali potupnou destku a zapsali tento zpas do historie jako nejvy porku B-tmu v jeho historii. Jestli si nkdo zaslou pochvalu za vkon, tak pak to byl kapitn naeho protivnka Michal rsk, kter si na hiti dlal co chtl a pidal tyi vstavn branky.

FBC Merkur Praha B : TJ Sokol Vrovice II Florbal 2:10 ( 0:6,1:2,1:2 )
branky: Umlauf ( --- ), apek ( Jirsa )
brank: Kadlec

7. turnaj

Dal turnaj na Zlin a uspokojiv ti body. V prvnm zpase sice katastrofln vkon a zcela zaslouen prohra s tetmi Pallotaikurit 0-5. Soupe byl asi jednodue vkonostn a hern lep, a tak ns me mrzet hlavn fakt, e se nm nepodailo vstit ani jednu jedinou branku. Vsledek vypad jednpznan a jednoznan rozdl byl i na hiti. Za to ve druhm utkn z mrtvch vstn a se tvrtmi Hoovicemi pomrn pekvapiv a jasn vhra 4-1. Vsledek sice pln neodpovd dn na hiti, protoe utkn to bylo minimln vyrovnan, kdy soupe si pipsal i vce stel, ale brank Vojta Kidles si tyky postavil dobe, zvonili hned tyikrt a zbytek soupeovch anc zlikvidoval. A tak ho nakonec me mrzet hloup a netastn gl v vodu tet tetiny, protoe nula by byla moc pkn. Konen se stelecky chytli kluci s bka, prvn branku vstil po dorce Venca Hrub, druhou po brejku Luk Bokr. V posledn tetin pak zvil ranou zpoza obrnce Petr Umlauf a posledn branku vstil opt Ernest Bokro, po pkn akci a do przdn klece. Take seteno podtreno ti body a spokojenost na na stran.

FBC Merkur Praha B : Pallotaikurit 0:5 ( 0:1,0:2,0:2 )
branky:

FBC Merkur Praha B : Red Dragons Hoovice 4:1 ( 0:0,2:0,2:1 )
branky: Hrub ( Umlauf ), Bokr ( Kraus ), Umlauf ( Chudoba ), Bokr ( apek )

6. turnaj

Prvn turnaj v Novm roce a hned dal ti bodky do tabulky. Nae bko je nezskalo nad dnm outsiderem, ale hned nad tetm Beneovem. I kdy vod utkn nenasvdoval e se bude jednat o zpas v na reii. V 9. minut jsme toti prohrvali 0-2 a vypadalo to nevaln. Jene v posledn minut prvn tetiny vyrovnal dvma brankami v rozmez 40 vtein Martin Peek a utkn nabralo nov rozmr. Hned v 7. minut druh sti jsme toti u vedli 5-2 a to dky istmu hatricku Filipa Mureka, pro kterho to byly vbec prvn branky v dresu Merkuru. Do konce jsme pak inkasovali u jen jednou a dovedli tak zpas k vtzstv 5-3. Ve druhm utkn jsme ale nestaili na Black Angels a jasn prohrli 3-7. vodn tetina byla jasn v rukou naeho soupee, vyhrl ji 4-0 a vlastn rozhodl o vsledku utkn. Po dvou patnctiminutovkch u svtilo na svteln tabuli 0-6 a vypadalo to na pkn debakl. Natst se nm podailo za stavu 0-7 v poslednch 6 minutch vstit ti branky a zmrnit tak mon debakl. Dvakrt se trefil Filip Murek a posledn branku vstil Pa Fier. Z turnaje tak vezeme ti body, co se d vzhledem k sle soupe povaovat za slun spch.

FBC Merkur Praha B : SK Florbal Sloane park Beneov 5:3 ( 2:2,3:1,0:0 )
branky: Peek ( --- ), Peek ( --- ), Murek F. ( Bokr ), Murek F. ( Umlauf ), Murek F. ( --- )

FBC Merkur Praha B : Black Angels LUXUS Praha 3:7 ( 0:4,0:2,3:1 )
branky: Murek F.( Fier ), Murek F. ( Dvok K. ), Fier ( Dvok K. )

5. turnaj

Konen turnaj a njak ten bodov zisk. V prvnm utkn nae bko zmilo sly s bkam AGC Mal Strany a po zsluze jasn zvtzilo 7-2. V prvn tetin byla jet hra vyrovnan, ale pak se prosadili posily z ka Petr Fier a Ondra Hanu a nasmovali utkn za temi body. V poseldn tetin se povedlo vstit dal ti branky a i kdy se AGC do koncovky dostvala, jej neschopnost v zakonen vedla jen ke dvou sniujcm brankm. Ve druhm zpase ekalo nae kluky nejlep mustvo v souti Emco Cholerics. kol znl jasn, nedostat oku a pokusit se o pekvapen. To se sice nakonec nekonalo, ale prohra o jednu branku je pknm vsledkem. koda ale je, e jet pt minut ped koncem jsme vedli a sahali po tech bodech. Nakonec ale Emco, kter bylo v zpase nebezpenjm tmem zvldlo koncovku lpe a asi po zsluze zvtzilo. K bodovmu zisku tak nepomohli ani ti branky Michala Ciknka. Pokud ale budeme odvdt podobn vkony jako proti Emcu, meme jet stle pomlet na zchranu. Navc dobrou zprvou je, e oba branki chytali vce ne solidn a to je pro dal mon spch.

FBC Merkur Praha B : AGC Mal Strana B 7:2 ( 0:0,4:0,3:2 )
branky: Fier ( --- ), Bokr ( Umlauf ), Hanu ( Murek F. ), Fier ( Kidles ), Hrub ( --- ), Hanu ( Murek F. ), Fier ( apek )

FBC Merkur Praha B : Emco Cholerics 3:4 ( 0:0,3:2,0:2 )
branky: Ciknek ( Fier ), Ciknek ( Fier ), Ciknek ( --- )

4. turnaj

Tak ani na v poad ji tvrtm turnaji se bku nepodailo zvtzit. Ale nakonec se v obou utknch povedlo dovst zpas k remze a to vdy brankou v posledn minut utkn. V prvnm zpase vyrovnal Honza Tichovsk 34 vtein ped koncem utkn, ve druhm pak Michal Ciknek 12 vtein od posledn sirny. Take nakonec se d ci, e oba soupee jsme spe o body obrali. Druh utkn s Pbram bylo ale soubojem o posledn pku, tento tm toti doposud jet nezvtzil. My jsme tak uhjili po sedmi odehranch kolech smutnou pedposledn pku. V prvnm zpase s Horomicemi se zranil Michal Vtek a tak kluci dohrvali v utkn v osmi bez jedin kov posily a tak konen bod je ziskem. Ve druhm dorazili dva kluci z ka a jen vyztuili obranu, ale ke kenm tem bodm to nevedlo. Tak snad pt..

FBC Merkur Praha B : TBC Horomice 4:4 ( 0:1,1:1,3:2 )
branky: Bokr ( Tichovsk ), Hrub ( Murek F. ), Hrub ( Umlauf ), Tichovsk ( apek )

FBC Merkur Praha B : FBC United Pbram 3:3 ( 1:0,0:1,2:2 )
branky: Tichovsk ( Votrubec ), Votrubec ( Ciknek ), Ciknek ( Votrubec )

3. turnaj

Tet turnaj jen jedin zpas a v poad ji tet prohra. Tentokrte byl soupe opt lepm tmem. Nae bko trp steleck potence, jedin dv branky v utkn vstil Martin Chudoba, na tomto turnaji jedin hr z ka. Poprv v brn za Merkur nastoupil Luk Murek a nevedl si patn, adu dalch anc soupee dokzal pochytat. Vrovice ale pat k tm lepm celkm v souti a tak prohra 2-4 zase nen takovou ostudou. Zvlt pak, kdy posledn branku vstil soupe ji do przdn klece pi nai power-play. Snad se poda na dalm turnaji konen poprv nkoho obrat o vechny body a posunout se v tabulce o njak to patro v.

FBC Merkur Praha B : Pallotaikurit 2:4 ( 0:2,1:1,1:1 )
branky: Chudoba ( --- ), Chudoba ( Tichovsk )
brank: Murek Luk

2. turnaj

Ani na druhm turnaji nae bko nedokzalo zvtzit a ze dvou odehranch zpas vytilo jen jeden jednin bod. V prvnm utkn proti Pallotaikurit bylo horm tmem a jen dky dobrm zkrokm Vojty Kidlese, byl jet pr minut ped koncem stav 2-2. Nakonec ale pevaha soupee slavila spch a branka v na sti ti minuty ped koncem byla zaslouen. Branky za ns vstili Vencek Hrub, kter teoval ped brankovitm nahozen Tome Janeby a Martin Chudoba stelou ze standartky, kter se nakonec pevalila a do brny. Ve druhm zpase se hlavn prvn dv tetiny inil soupe a jasn ns pestlel. Celkov byl nebezpenjm tmem a tak remza je opt jen ziskem. koda dvakrt jsme jet v posledn tetin vedli, ale Hoovice vdy staily brzy srovnat. Dvakrt se trefil Michal Ciknek, po jedn brance pak pidali Petr Umlauf a Milo Jirsa.

FBC Merkur Praha B : Pallotaikurit 2:3 ( 0:1,1:1,1:1 )
branky: Hrub ( Janeba ), Chudoba ( Jirsa )

FBC Merkur Praha B : Red Dragons Hoovice 4:4 ( 1:0,1:1,2:3 )
branky: Umlauf ( Ciknek ), Jirsa ( Bokr ), Ciknek ( Chudoba ), Ciknek ( Chudoba )

1. turnaj

Prvn turnaj a pouze bodov zisk. Oproti minul sezn tak nevdan vc a po 21 utknch i prvn prohra. To se ale samozejm dalo ekat, protoe se peci jen hraje kvalitnj sout. V prvnm utkn se vybojoval bod asi proti lepmu Beneovu, kter v podstat vychytal brank Jan Demjan a hlavn jeho zsluhou se i dky zlikvidovanmu trestnmu stlen body nakonec dlily. Dobrou prc odvedl rovn Mra Houvika, kter se podlel na vech naich brankch. Pochvalu tak zaslou nov tv Honza Tichovsk, kter ve svm historicky prvnm utkn za Merkur zaznamenal hned dva kanadsk body. Nakonec o prvn dv branky se postarala tato dvojice a byly ukzkov. Druh zpas proti technicky vysplm Black Angels byl tvrdm okem a nakonec nad nae sly. Utkn ale bylo oteven a do posledn tetiny kdy byl stav 2-3. V poslednch tech minutch ale nakonec asi opt zaslouen vstil dal branku soupe a rozhodl tak o sv zaslouen vhe. Za zmnku z na strany pak stoj hlavn prvn branka, kdy se po ndhern kombinaci prosadil stelou zblzka pod vko Martin Chudoba. Bku jsme na tento turnaj propjili ti kov hre a pedevm o n se nae hra oprala. Ve druhm zpase z pozice obrnce Martin Peek nkolikrt bhem utkn provtral celou obranu soupee a nebt jeho hloupho vylouen v koncovce zaslouil byl velkou pochvalu. Na prvn dva zpasy sezny ale oba vkony nebyly patn a myslm si, e bude ance ligu udret.

FBC Merkur Praha B : SK Florbal Sloane park Beneov 3:3 ( 2:1,0:1,1:1 )
branky: Houvika ( Tichovsk ), Tichovsk ( Houvika ), Houvika ( Dvok K. )
brank: Demjan

FBC Merkur Praha B : Black Angels LUXUS Praha 2:4 ( 0:1,1:2,1:1 )
branky: Chudoba ( Bokr ), Houvika ( Hrub )