FBC Merkur Praha B : TJ Sokol KV C 2:4 ( 1:0,1:1,0:3 )
branky: Hrub (Dvok K.), Dvok K. (Klemera)

FBC Merkur Praha B : Florbal team Nebuice 2:11 ( 1:5,0:3,1:3 )
branky: apek (Murek F.), Hrub (---)
brank: Kidles

10. turnaj

V prvnm zpase sehrlo nae bko tk zpas s druhm tmem tabulky, kter v ppad vhry mohl slavit postup. Po cel utkn to byli prv hri FBC Ekonomu, kte mli hern pevahu a nakonec zvtzili zcela po zsluze. Zpas jsme jim ale rozhodn zkomplikovali, a i kdy jsme v vodu posledn tetiny prohrvali 1-4, dokzali jsme dvma slepenmi brankami snit a na rozdl branky. V tu chvli se soupe zaal bt o vsledek, jene my jsme nsledujc ance nepromnili a kdy po brejku Ekonom odskoil na 5-3 bylo po zpase. Ale jinak z na strany celkem slun vkon, koda e jsme si rovn ti branky nechali nastlet ze standartnch situac.

Druh zpas se vsledkov povedl lpe, proti tentokrte siln FB poslen o hre A-tmu se vybojovala remza, kter byla spravedlivm odrazem dn na hiti, take zaslouen bodk pro oba tmy. Po nkolika zpackanch zpasech jsme se tak konen dokali alespo njakho bodovho zisku. Sestup nae bko ale nemine, na tom u neme zmnit nic ani posledn turnaj. Dva kluci z naeho ka se postarali o est ze sedmi branek, koda e se brankov neprosadilo vce hr. Ale jinak hrli kluci dobe a m osobn jejich vkon potil.
written by Mike#27

FBC Merkur Praha B : FBC Ekonom Praha 4:7 ( 0:1,1:2,3:4 )
branky: Hrub (Chudoba), Hrub (Bokr), Ciknek (Klemera), Ciknek (Chudoba)
brank: Murek L.

FBC Merkur Praha B : FB Bohemians BANG team D 3:3 ( 2:1,0:1,1:1 )
branky: Chudoba (---), Ciknek (Chudoba), Ciknek (Chudoba)

9. turnaj

FBC Merkur Praha B : SK Florbal Sloane Park Beneov 3:8 ( 1:1,1:2,1:5 )
branky: Chudoba (---), Dvok K. (Murek F.), Bokr (Kraus)

8. turnaj

FBC Merkur Praha B : FT Sokol Bevnov 0:3 ( -:-,-:-,-:- )
branky:
brank: Kadlec

FBC Merkur Praha B : TBC Horomice 1:13 ( -:-,-:-,-:- )
branky: Murek F. (---)

7. turnaj

FBC Merkur Praha B : Zdar Bar 2:4 ( 0:2,1:1,1:1 )
branky: Konhefr (Hrub), Hrub (Klemera)

FBC Merkur Praha B : FBC United Pbram 1:6 ( 0:1,0:4,1:1 )
branky: Konhefr (Bokr)

6. turnaj

komente nedodal Murek Luk..

FBC Merkur Praha B : Florbal Team Nebuice 2:6 ( 1:3,0:0,1:3 )
branky: Umlauf (---), Chudoba (---)

FBC Merkur Praha B : FBC Vokovick avle 4:5 ( 0:1,1:2,3:2 )
branky: Murek F. (---), Bokr (Umlauf), Chudoba (Murek F.), Umlauf (Dvok K.)

5. turnaj

Posledn turnaj v tohoto roku byl pro ns velmi spn a tedy pedasn Jeek. V prvnm utkn jsme se setkali z FB Bohemians Bang Team D. Team Bohemians je vjimen tm, e v musk lize za nj pravideln nastupuje minimln jedna ena (glmanka). Proti nm nastoupili ti, dv v toku a jedna v brn. Byla to prv jedna ze zstupky nnho pohlav, kter po standardce a piinn naeho glmana vstelila vodn branku utkn. Ne jsme se staili rozkoukat prohrvali jsme 0:2. Zanedlouho zaal adovat Michal Ciknek, kter po pkn nahrvce od Dana Holce zavsil do ibenice. Z podobn pozice do stejnho msta se trefil bhem zpasu jet 3x. Potom pila chvle Petra Umlaufa, kter po pihrvce od Honzy apka pekvapil ze strany glmanku a bylo srovnno. Do konce tetiny se nm podailo, dky spoluprci Filipa Mureka a Michala Ciknka otoit skre na 3:2. Ve zbvajcch tetinch jsme pidali 4 branky. Soupe v posledn sti zpasu pouze korigoval vsledek dvma brankami. Konen stav 7:4.
written by Chucky#12

V poslednm zpase tohoto roku jsme se utkali s Krlovskmi Vinohrady, kter byly jasnm favoritem. Co se stalo v prvn tetin neoekval nikdo z pihlejcch ani akti na hiti. Meme to nazvat glovou smrt, protoe v prvn tetin padlo 8 branek. Prvn st pro ns nezaala vbec dobe. Vinohrady tlaili ji od vodnho hvizdu. Po velkm tlaku na na obranu zachytili rozehrvku a roztoili koloto pihrvek u ns ve tetin, kter zakonil stelou obrnce Vinohrad. Bohuel prostelil ve co mu stlo v cest, 0:1. My jsme se radovali o pr minut pozdji, kdy po rozehran standardn situaci Pavel Klemera trefil protihre a od nj putoval mek za glmanova zda, 1:1. O pr minut pozdji unikl s mkem Petr Umlauf, nahrl rozbhnutmu Filipu Murekovi a ten nekompromisnm bekhendem zakonil, 2:1. Tento stav, ale tak nevydrel pli dlouho. Michal Ciknek probhl soupeovu polovinu, nathl na sebe prakticky vechny protihre a ndhern naservroval Honzovi apkovi baln ped odkrytou branku a Honza nezavhal, 3:1. Soupe se nevzdal a stle stlail do na tetiny. Po zvaru ped brankou snil na 3:2. Soupe se zaal nadechovat k mohutnmu nporu, ale natst jej pikrtil Michal Ciknek po krsn kombinaci s Petrem Fierem, 4:2. Opt to byl Michal, kdo po samostatnm prniku zaskoil soupee a zvil n nskok na 5:2. Vinohrady, ale jet nesvsily zbran a ke konci tetiny se jim podailo snit na 5:3. Ve druh tetin jsme se spn brnili a soupeovm atakm a ji bylo znt, e soupe zan bt nervzn. Zaali vytvet nevynucen chyby. Jednu z nich potrestal edok, kdy po posunut z obrany probhl soupeovu tetinu a krsn vymetl pavuiny nad glmanovm ramenem, 6:3. V posledn sti jsme se pedevm brnili, ale stle jsme byli ton naladni a nkdy i zbyten se vrhali bezhlav do toku. Pidali jsme dv branky. Soupe se nechtl nechat zahanbit a podailo se mu snit. Posledn 4 minuty ns Vinohrady nepkn svraly, ale natst jsme se jejich tlaku ubrnili. Konen stav zpasu 8:4.

FBC Merkur Praha B : FB Bohemians Bang Team D 7:4 ( 3:2,2:0,2:2 )
branky: Ciknek (Holec), Umlauf (apek), Ciknek (Murek), Murek (Ciknek), Ciknek (Holec), Ciknek (Holec), Jirsa (apek)

FBC Merkur Praha B : TJ Sokol KV C 8:4 ( 5:3,1:0,2:1 )
branky: Klemera (Ciknek), Murek (Umlauf), apek (Ciknek), Ciknek (Fier), Ciknek (---), Fier (Klemera), Ciknek (Murek), Fier (Ciknek)

4. turnaj

V 7. kole jsme se setkali s ldrem soute z Beneova. Ji ped zpasem jsme vdli, e si nejdeme pro vhru, ale rozhodn jsme to nechtli vzdt pedem. Soupe ji od prvnch vtein hil pohybem a prakticky ml stle mek pod svoj kontrolou. My jsme zabetonovali na tetinu. Mu ct, e se nm to docela dailo a protivnk si chvlemi nevdl rady,ale v prvn a druh tetin nae obrana dvakrt povolila a soupe ani jednou nezavhal. Skre po dvou tetinch 0:2. Tet st patila nm, kdy po prniku Filipa Mureka zavsil do przdn branky Honza apek. Beneov tlail a otevel vce svoj obranu co potrestal Michal Ciknek po pkn kombinaci se Slvou Schejbalem. Vyrovnvac branka do ns nalila energii, abychom nerozhodn stav udreli a do konce. Musme si piznat, e soupe byl ten co tvoil hru a byl daleko florbalovj.

V dalm zpase jsme zkili sv hole s Ekonomem Praha. Soupe byl jasn lep a oproti Beneovu nael na na obranu mnohem lep recept. V prvn sti jsme inkasovali pouze jeden gl. Ekonom nepolevil a ve zbvajcch tetinch pidal 4 branky. V toku jsme byli totln bezzub a konen stav sp pipomnal kontumaci, 0:5.

FBC Merkur Praha B : SK Florbal Sloane Park Beneov 2:2 ( 0:1,0:1,2:0 )
branky: apek (Murek F.), Ciknek (Schejbal)

FBC Merkur Praha B : FBC Ekonom Praha 0:5 ( 0:1,0:2,0:2 )
branky:

3. turnaj

Na tetm turnaji podanm nam tmem v Radlicch jsme sehrli jen jedno jedin utkn a to s tpajcmi Horomicemi, kte spolen s naim manaftem pat do druh poloviny tabulky. Pouze v prvn tetin snesla hra mtka tto soute, druh byla z na strany smutn a tet jet smutnj. V zpase jsme sice li do veden, to kdy Petr Fier zpoza branky nael Vencka Hrubho a ten zametl mek do branky, ale prv tato ance se na dlouh minuty stala tou posledn. Ve druh sti pomalu a jist zanal mt navrch soupe, my kazili na hiti ve na co jsme shli a tak a Petr Fier tsn ped koncem druh tetiny vyrovnval na 2-2. Poslednch patnct minut se u na florbal pedvdn na hiti nedalo dvat, snad jen pr jedinc z na strany jet mlo alespo snahu, ale ta i na slabho soupee jednodue nestaila. Dal ti branky v na sti byly jen logickm vystnm dn na hiti. To e si Pavel Klemera pak vyvihnul libovho vlastence, to neteba dl komentovat. Seteno a podtreno s takovm vkonem se nemme anci mit ani o ligu n.

FBC Merkur Praha B : TBC Horomice 2:5 ( 1:0,1:2,0:3 )
branky: Hrub (Fier), Fier (Bokr)

2. turnaj

Z druhho turnaje leton sezny si vezeme pouze bod, ale meme bt za nj velmi rdi. V prvnm zpase jsme narazili na poadatele turnaje FLK ZDAR BAR . Soupe psobil velmi silnm dojmem. Na hiti jsme ho sice dokzali pehrvat, ale byl to prv on, kdo vstil prvn gl po pknm prniku po kdle, 0:1. Nae odpov na sebe vak nenechala dlouho ekat a po pihrvce Filipa Mureka se pknou stelou prosadil Dan Holec 1:1. Protivnk ke konci prvn tetiny ale neekanou rnou znovu pekvapil naeho glmana 1:2. Ve druh tetin nm vrtil nadji Martin Chudoba, kdy po sehrvce od Dana Holce srovnal na 2:2. Ve tet tetin jsme zaali tlait, ale byl to opt soupe, kter vstelil gl 2:3. Inkasovan branka ns spe nabudila a protihre jsme na chvli zamkli. K niemu to vak nevedlo. Naopak to dokonce byl soupe, kdo zahrozil nkolika prniky. Jeden z nich zzran skonil v rukou naeho glmana, dal na bevn na svatyn. Natst s nmi byl Dan Holec, kter v posledn minut vybojoval mek a naservroval ho Lukovi Bokrovi ped przdnou branku 3:3.

Ve druhm zpase jsme nastoupili proti 20-ti lennmu tmu Sokolu Bevnov. Soupe nastoupil se temi adami a my v 8 lidech. Ji ped potenm hvizdem bylo jasn, e protivnk bude hit aktivitou a my budeme pomalu a jist uvadat. Prvn tetina pro ns zaala skvle.Ve 34. vtein utekl soupem po kdle Dan Holec a nekompromisn zakonil nad brankovo rameno, ale to jsme jet nevdli e tmto n brankov et kon. Protivnk zaal tlait, ale my jsme jet hrli v celku vyrovnanou partii. Pila i nae poetn vhoda, kter je pro ns spe nevhoda a to se tak potvrdilo. Soupe pi na pesilovce srovnal na 1:1. Ve druh tetin protihri zaali nabrat na obrtkch a nm se zaalo nedostvat sil. Opt jsme hrli pesilovku a znovu inkasovali 1:2. Ve druh tetin jsme si vypracovali i nkolik slibnch akc a nespoet trestnch stlen, ale veker snaen narelo na pipravenou obranu nebo glmana soupee. Protihri ve svm snaen byli naopak spn 1:3. Tet tetina byla ve znamen agnie a taky se to projevilo na vsledku, kdy jsme tuto tetinu prohrli 0:3 a tedy jsme dostali nepjemnou nakldaku v pomru 1:6. Ze zpasu si meme odnst dv ponauen. Neme myslet na rozumn vsledek, kdy promarnme 4 pesilovky a navc v nich dostaneme 2 gly. Druh ponauen je, e kdy hrajeme proti tak poetnmu soupei nememe stdat po 5 minutch na hiti, i-kdy je ns pouze 8.

FBC Merkur Praha B : Zdar Bar 3:3 ( 1:2,1:0,1:1 )
branky: Holec (Murek F.), Chudoba (Holec), Bokr (Holec)

FBC Merkur Praha B : FT Sokol Bevnov 1:6 ( 1:1,0:2,0:3 )
branky: Holec (---)

1. turnaj

V prvnm zpase jsme se setkali se znmm soupeem FBC United Pbram, kter ns minulou seznu zle potrpil a ze dvou zpas jsme si vezli jen jedin bod. Prvn tetina lpe vyla nm, dky slu Luke Kouby od vlastn brny a nekompromisnmu zakonen nad brankovo rameno, 1-0. Ve druh tetin jsme se vce hledali. Soupe ns kombinan pehrval, ale dky jeho steleck impotenci jsme tsn nskok udreli. Ve 12. minut rychle rozehrl n glman a Filip Murek zakonil svinou stelou pod vko, 2-0. Zatek tet tetiny jsme po pknch stelch Filipa Mureka a Luke Bokra ovldli, ale to u bylo z na strany ve. Soupei se v polovin 43. minuty podailo symbolicky snit na 4-1. V zvru Vojta Kidles elil nkolika tokm soupee, ale skvlmi zkroky, kter predvdl po cel zpas, u dal mek za sv zda nepustil.

Ve druhm zpase ns ekaly Vokovick avle. Tento zpas se nesl v pln jinm duchu ne pedel. Prvn tetina byla celkem vyrovnan. Luk Kouba ze standardn situace prostelil soupeovu obranu i glmana, ale rozezvonil pouze ty, po prvn tetin 0:0. Druh tetina patila Vencovi Hrubmu, kter po sehrvce Karla Dvoka zroil svj draz, 0:1. Soupe tlail a ve 22. minut po dorce prostelil naeho glmana, 1:1. Nae odpov pila ve 28. minut, kdy po pkn akci Luke Kouby opt skroval Vclav Hrub, 2:1. Tet tetina se nesla v duchu zmatenho pobhn za mkem, co ji po 33 vteinch vyuil soupe a po dorce srovnal na 2:2. Natst jsme nesloili zbran a ze standardn situace Luk Kouba znovu prostelil ve co mu stlo v cest, 3:2. V zpase jsme dali celkem 3 gly ze standardnch situac, bohuel rozhod dva neuznal. Jet na zatku 40. minuty jsme dreli tsn vsledek, ale pila individuln chyba obrnce #12, kter nechal soupee dorazit mek do przdn brny, 3:3. Gl soupee nabudil a zavalil ns nebezpenmi toky. Obrana zaala vytvet hrubky, kter byly do jedn potrestny. V rozmez 4 minut nm protivnk nastlel 3 branky, ktermi otoil celkov skre na 3:5.

FBC Merkur Praha B : FBC United Pbram 4:1 ( 1:0,1:0,2:1 )
branky: Kouba (---), Murek F. (Kidles), Murek F. (Dvok), Bokr (Kouba)

FBC Merkur Praha B : FBC Vokovick avle 3:5 ( 0:0,2:1,1:4 )
branky: Hrub (Dvok), Hrub (Kouba), Kouba (Klemera)